Krásné a zdravé pleti naproti

Nabídku jednotlivých ošetření naleznete v ceníku. V salonu Vám ráda nad šálkem kávy poradním a vysvětlím vše co Vás bude zajímat.

AHA Peeling 

AHA kyselinky (Alpha Hydroxy Acid) jsou tzv. ovocné kyselinky. Tedy látky organického původu, které se přirozeně nacházejí v ovoci či zelenině, ovšem existují i jejich syntetické varianty.

Největší předností AHA kyselinek je schopnost odstranit odumřelé buňky z pokožky. Tímto obnovením svrchní vrstvy kůže, dochází k redukci akné, vrásek, vyhlazení nerovností, sjednocení pigmentací, zjemnění, rozjasnění, obnově pleti.
Podporují tím vznik nových kožních buňek, celkově léčí a zlepšují pleť. Působí protizánětlivě a zároveň pleť hloubkově hydratují. 
Existuje mnoho druhů AHA kyselin a každá z nich je specifická a umí pomáhat různým druhům pleti a řešit konkrétní potíže.

Při prvním ošetření AHA kyseliny mohou způsobit, že Vás bude pleť trochu štípat a třeba i lehce zčervená. To k ošetření prostě patří a je zcela bezpečné :) . Tak aspoň víme, že kyselinky aktivně pracují na odstraňování odumřelých buněk z pokožky. Toto lehké podráždění netrvá déle než 15 min. Celková regenerace pokožky je individuální, ale většinou se zhojí v průběhu 1 týdne.

Tím, že AHA kyselinky odstraňují odumřelé buňky z pokožky, je pleť po ošetření choulostivější, je "odhalená". Proto je vhodné pleť po peelingu chránit před sluníčkem, vynechat solária, hydratovat pleť mastnějšími krémy, v ideálním případě s vyšším ochranným faktorem a pravidelně promazávat.

Výhody ošetření AHA peelingem

 • Aktivní látky působí v hlubších vrstvách pokožky (dle druhu, intenzity a koncentrace jednotlivého ošetření)
 • Čistí zanesené póry
 • Zpevňuje kolagenová vlákna v pokožce
 • Šetrně ničí pigmentové skvrny
 • Zbavuje pleť akné
 • Vyhlazuje vrásky a nerovnosti
 • Viditelné účinky za poměrně krátkou dobu léčby
 • Vyhlazuje, zjemňuje a prokrvuje pleť
 • Výsledkem je zdravá, omlazená a zářivá pleť

Vhodné pro :

Mastnou a kombinovanou pokožku s rozšířenými póry, postakné, folikulární hyperkeratózu, hyperkeratózu - pleť se zrohovatěním, barevné nepravidelnosti, hyperpigmentace, vrásky, nerovnou, stárnoucí, mdlou pleť.

Není vhodné pro :

Velmi citlivou pleť, pleť s rozšířenými žilkami.
Peeling nelze aplikovat, vyskytují-li se na pokožce otevřené rány, vyrážky, čerstvé jizvy. Pokožka nesmí být nemocná, nebo v zánětu.

Průběh ošetření :

Očištění pleti, AHA peeling, sérum, maska, hydratace

Jak často peelingovat : 

Důležitý je rozestup min. 2 týdnů mezi jednotlivými ošetřeními AHA peelingem. V případě potřeby výrazného efektu (zjemnění vrásek, zesvětlení pigmentových skvrn, léčbě středního až silného akné), doporučuji ošetření až osmkrát opakovat. Poté dle individuální potřeby jednou po půl roce s kombinací klasického ošetření. 

Ošetření AHA peelingem je velmi efektivní. Důležitý je, ale samozřejmě i Váš domácí přístup po provedeném AHA peelingu.

Alginátová maska

Je vhodná pro všechny typy pleti a ošetření.  

Hlavní složkou masek jsou algináty získané z mořských řas. Masky umožňují lepší pronikání aktivních látek a zvyšují celkový efekt ošetření. 

Fixují kontury obličeje, proto jsou ideální pro omlazující programy, dehydratovanou kůži s narušeným tonusem (pružnosti pleti), ke zmírnění otoků pod očima. Masky se absolutně přizpůsobí svalstvu a modelují tak kontury obličeje, včetně nosoretní rýhy a kruhových svalů kolem očí a rtů. Při aplikaci vznikne vzducho- a vodotěsný povlak, který brání vypařování vody z povrchu pokožky, a tím napomáhá hluboké hydrataci pleti. V maskách jsou obsaženy další různé účinné látky a tak je tato maska univerzální a skvělý pomocník pro naši pleť.


Masáž obličeje, krku a dekoltu

Příjemná a účinná 

Kosmetická masáž má mnoho výhod, je to nejenom příjemný zážitek a relaxace. Má pozitivní vliv na psychiku a taktéž pomáhá formovat a zpevňovat pokožku, zahánět vrásky (tonizuje a uvolňuje mimické svaly), dokonce i zjemnit jizvy.  Prokrvuje a tedy i zlepšuje a zrychluje průnik účinných látek do pokožky a reguluje produkci mazu. Bříška prstů při masážních pohybech vytvářejí jemný peeling a tím masáž napomáhá také odstraňování odumřelých buněk pokožky.

Existuje velké množství druhů masáží a ať je to relaxační, liftingová, lymfatická,... všechny jsou pro naši pleť, krk i dekolt pozitivním přínosem.


Ultrazvuková špachtle

Ultrazvukovou špachtli používám k peelingu a také k lepšímu vpravování účinných látek do pokožky při běžném ošetření i samostatně (viz. ceník). Při ošetření stimuluje metabolismus buněk, zvyšuje prokrvení a aktivuje lymfatické dráhy. Je vhodná pro každý typ pokožky.

Účinky ošetření ultrazvukovou špachtlí :

 • Obnovuje a zlepšuje pokožku
 • Hluboce čistí pokožku bez jakékoliv bolesti
 • Minimalizuje póry, napomáhá léčbě akné
 • Vyhlazuje vrásky a zvyšuje pružnost pokožky
 • Odstraňuje vrchní zrohovatělé vrstvy pokožky (odumřelé buňky)
 • Odstraňuje nečistoty z pokožky
 • Napomáhá lepší výživě buněk 
 • Stimuluje obnovu buněk
 • Hydratuje až do hlubších vrstev pokožky
 • Podpora lymfatického systému

Cukrová depilační pasta

Šetrná k pokožce i přírodě

Depilace cukrovou pastou je velmi starou a rozšířenou metodou depilace a pro své vlastnosti se stává stále oblíbenější po celém světě. Cukrová pasta je čistě přírodní produkt, bez chemických přídavků a barviv, díky tomu je pasta hypoalergenní a všechny její zbytky se dají pohodlně omýt teplou vodou a ne vždy je nutné použití depilačních pásků, proto je tato depilace i šetrnější k naší přírodě. Patří mezi velmi šetrný způsob depilace pokožky a je tedy vhodná na citlivá místa jako třeba oblast obličeje. Průběh bývá méně bolestivější, než při depilaci voskem. 

Pokožka zůstane bez chloupků 3-5 týdnů, přičemž ochlupení při delším používání slábne. Svým peelingovým působením cukrová pasta minimalizuje riziko zarůstání chloupků.

K ošetření používám pasty Epill Body.


Zmírnění hyperpigmentací, bělení pleti

Bělení pleti 

má historicky dlouhé kořeny a dodnes se s ním můžeme setkat ve velké části populace (například u asijské).
Bělící postupy mají za cíl zcela potlačit pigmentaci - zahubit pigmentové buňky - melanocyty, přirozeně se vyskytující v naší pokožce a tvořící melanin (tmavý kožní pigment,působí jako ochrana pokožky), které už dál nejsou nahraditelné. Může tedy vznikat trvalá nebo dočasná ztráta pigmentu a kůže, která zůstane bílá má zvýšenou náchylnost na slunce, ne vždy je tedy výsledek tohoto ošetření přijatelný. 

Zesvětlení a sjednocení pigmentu

při tomto ošetření není účelem úplné potlačení - hubení melaninu v pleti, ale omezení jeho zvýšené tvorby. Zesvětlující látka má za úkol zesvětlit pigment do úrovně okolní barvy pleti. Tímto ošetřením nevznikají bílé skvrny, jak je tomu při běžném bělení. Kosmeticky lze řešit např. nadměrná pigmentace po opalování, "flekatá" pleť po akné nebo melasma v těhotenství (hormonální hyperpigmentace). Efektu zesvětlení lze dosáhnout i krycími korektory nebo BB/CC krémy, ve kterých jsou obsaženy zesvětlující složky a dají se používat ke každodenní domácí péči. 

V salonu řeším sjednocení pigmentací ošetřením s AHA peelingem (s obsahem kys.glykolové, kojové, fytové) v kombinaci se zesvětlujícím sérem a vhodným krémem s hydratačními a ochrannými účinky s SPF 50+ / 30+ , které jsou nutné pro korekci a prevenci i k pravidelné každodenní péči o pokožku s hyperpigmentacemi.

Kůže získá přirozený světlý a sjednocený tón, je projasněná a působí svěže.